Vyhledávání


Předpověď počasí - Máslovice

Radar bouřky

Výpis datumu a svátku.

Jízdní řád přívozu Úřední deska

Novinky:

  • Hlášení rozhlasu dne 22.3.

    Uzavření pošty v pondělí 24.3. mezi 8.30 - 10 hodin. Vypnutí el. proudu 26.3. v ulicích Pražská (od začátku obce u fotbalového hřiště po ulici U Výboru), ulice Šálecká, U Vodojemu, Za Vodojemem, U Výboru, Vltavská, Na Ladech, V Hajce. Setkání rodičů dětí, které navštěvují mateřskou školu a budoucích zájemců o docházku do mateřské školy, zastupitelů a odborné facilitátorky ve čtvrtek 26.3. od 18.45 hodin v obecní knihovně. Noc s Andersenem v pátek 27.3. od 19 hodin pro přihlášené děti. Karimatku a spacák s sebou!

    více informací


Obecní úřad:

Pražská 18, 250 69 Vodochody
tel./fax: +420 220 940 481
e-mail: ou@maslovice.cz

Úřední hodiny pro veřejnost:
úterý 18 - 20,30 hodStředočeský kraj

Zlatý pruh polabí

Letní soutěž pro zákazníky ČEZ od 15.7. do 31.8.2014 Stop letišti Vodochody

Zadáno dětem

Ahoj děti!
Jsem internetový skřítek Máslováček a zatím můžete mě potkat jen na webových stránkách Máslovic, kde jsem se v březnu 2004 narodil. Dostal jsem jméno, ale ani nevím, jak vypadám. Zrcadlo tu nemám. Co kdybyste mě zkusili nakreslit? Můžete rovnou kreslit v počítači a poslat mi obrázek elektronickou poštou na adresu: maslovacek@maslovice.cz, nebo mě nakreslete pastelkami, namalujte barvami a pošlete obrázek poštou na adresu: Obecní úřad Máslovice, k rukám Máslováčka, Pražská 18, 250 69 Vodochody. Pokud si nebudete vědět rady, rodiče nebo starší kamarádi vám určitě rádi poradí. Až se sejde víc obrázků, vyvěsíme je v našem muzeu.

Mimochodem, už jste byli v našem muzeum? Že ne? Tak to musíte napravit. Od března už máme otevřeno každou sobotu a neděli až do vánoc.

Mějte se moc hezky, těším se na vaše obrázky a na shledání!

Váš skřítek Máslováček


Toho skřítka Máslováčka nám

poslal  Michal Poloczek.
 

Moc děkujeme a těšíme se na další!

© 2009, Obecní úřad Máslovice | Úvodní stránka |