Obecní úřad:

Pražská 18, 250 69 Vodochody
tel./fax: +420 220 940 481
e-mail: ou@maslovice.cz

Úřední hodiny pro veřejnost:
úterý 18 - 20,30 hodStředočeský kraj

Zlatý pruh polabí

Stop letišti Vodochody

Publikace

Domy a lidé, autor ing. Vladimír Chalupný, vydala Obec Máslovice v roce 2002 u příležitosti 950. výročí od první písemné zmínky o obci. Publikace obsahuje podrobné informace o všech domech v obci a jejich historii. Graficky zpracoval Václav Matoušek.
Cena: 80 Kč

Máslovice a okolí očima geologa, autor Prof. RNDr. Ferry Feiduk, vydalo v roce 2004 Malé máslovické muzeum másla, zařízení Obce Máslovice.
Cena: 35 Kč

Domov jménem Máslovice, autor ing. Vladimír Chalupný, vydala Obec Máslovice v roce 2008. Publikace čtivou formou dokumentuje historii obce a život jejích obyvatel od nejstarší doby po současnost. Obsahuje velké množství fotografií. Je zpracována na vynikají grafické úrovni (Adam Friedrich) a bezchybně vytištěna (tiskárna Marten).
Cena: 350 Kč
 

Pracovní listy jsou určené nejmenším návštěvníkům muzea. Hravou formou je seznamují s expozicí muzea, obsahují i jednoduchou společenskou hru a skládačku. Autor Ing. Vladimíra Sýkorová s kolektivem studentů Pedagogické fakulty UK. Vydalo v roce 2003 Malé máslovické muzeum másla za finanční pomoci Nadace Open Society Fund Praha.
Cena: 45 Kč
Pracovní listy jsou v Braillově písmu k dispozici nevidomým návštěvníkům muzea zdarma.

Všechny publikace jsou k dostání na obecním úřadě nebo v muzeu.

© 2009, Obecní úřad Máslovice | Úvodní stránka |